XRCGB32M000F1S1BR0
Manufacturer
Murata
Description
Crystal, 32Mhz, 8Pf, Smd, 2Mm X 1.6Mm Rohs Compliant: Yes |Murata XRCGB32M000F1S1BR0
Datasheet
download datasheetDownload
Product Attributes
Type
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Lifecycle Status
Load Capacitance
Max Operating Temperature
Min Operating Temperature
Mount
REACH SVHC
RoHS
Series Resistance
Tolerance
Description
50 Ω
32 MHz
10 ppm
0.001 %
700 µm
Production (Last Updated: 7 months ago)
8 pF
85 °C
-30 °C
Surface Mount
Yes
Compliant
50 Ω
0.001 %
Out of Stock
Quantity
Shipment
delivery
Ships in 7-10 days
Out of stock
Quantity
Unit Price
Ext. Price
10
Product Attributes
Type
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Lifecycle Status
Load Capacitance
Max Operating Temperature
Min Operating Temperature
Mount
REACH SVHC
RoHS
Series Resistance
Tolerance
50 Ω
32 MHz
10 ppm
0.001 %
700 µm
8 pF
85 °C
-30 °C
Surface Mount
Yes
Compliant
50 Ω
0.001 %